2017 İzmir Sonbahar Trofesi Sona Erdi

2017 İzmir Sonbahar Trofesi Sona Erdi
  • 20.12.2017

2017 İzmir Sonbahar Trofesi ödül töreninin ardından yapılan açıklamada 2018 Kış Trofesi 1. ayak yarışlarının 27-28 Ocak’ta Çeşme Marina’da gerçekleştirileceği açıklandı..

Uluslararası Çeşme Yat Kulübü (ICYC) ve Ege Açıkdeniz Yat Kulübü’nün (EAYK) ortaklaşa düzenlediği İzmir Sonbahar Trofesi IC Çeşme Marina’da sona erdi.

4.AYAK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Ekim ayında başlayan ve 16-17 Aralık’ta gerçekleştirilmesi planlanan 5. ve son ayak yarışlarına 26 tekne kayıt verdi. Yarışların ilk gününde sağanaklarla 32 Knot’a kadar çıkan rüzgar yüzünden yarış yapılamadı. Öğlenden sonra Marina Yacht Club’ta yapılan ödül töreni ile hem 4. Ayak yarışlarında dereceye giren ekiplere kupaları verildi, hem de Trofe mansiyon ödülleri dağıtıldı. Ödül töreninde; IRC 1’de Boreas, IRC 2’de Ladies First, IRC 3’de Goodday Sunshine, IRC 4’de VMG, IRC 5’de Farmer ve Destek Sınıfı’nda DUYGU 7 birincilik ödüllerinin sahibi oldu. Ayrıca; Meltemi ve Cape Town tekneleri ekipleri ‘Centilmenlik Ödülü’, GIA teknesi ekibi ‘Gezgin Yarışçı Ödülü’, Auriga teknesi ekibi ‘Klasik Tekne Ödülü’ ve Allegro teknesinde yarışan Altan Çizgenakat ‘En Kıdemli Yelkenci Ödülü’nün sahibi oldu.

SONBAHAR TROFESİ SONA ERDİ, OCAK’TA KIŞ TROFESİ BAŞLIYOR

5. Ayak’ın ikinci günü öğleden sonra Marina Yacht Club’ta yapılan ödül töreni ile İzmir Sonbahar Trofesi Overall Ödülleri sahiplerini buldu: IRC 1’de Boreas, IRC 2’de Arnes, IRC 3’de Goodday Sunshine, IRC 4’de VMG, IRC 5’de Farmer ve Destek Sınıfı’nda DUYGU 7 birincilik ödüllerinin sahibi oldu. 2017 İzmir Sonbahar Trofesi ödül töreninin ardından yapılan açıklamada 2018 Kış Trofesi 1. ayak yarışlarının 27-28 Ocak’ta Çeşme Marina’da gerçekleştirileceği açıklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Spam Yorum Koruması *