31 Mart adayları son viraja girdi

31 Mart adayları son viraja girdi
  • 25.02.2019

31 Mart Yerel Seçimleri için partilerin ve bağımsız adayların Çeşme İlçe Seçim Kurulu’na 19 Şubat tarihine kadar yaptıkları başvurular, ‘ÇEŞME İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ’ ve ‘ÇEŞME İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ’ adı altında yayınlandı. Listelere 3 Mart 2019 tarihine kadar itiraz edilebilecek, bu tarihten itibaren kesinleşecek listelerle oy pusulalarının basımına geçilecek. Bu nedenle aday konusunda partiler için son viraja girilmiş oldu. Sonradan pişman olmamak için, son bir kez daha adayları konusunda ince eleyip sık dokumalarında yarar var..

ÇEŞME İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ (Parti sıralaması Çeşme İlçe Seçim Kurulu’nun verdiği sıralaması olup, 31 Mart oy pusulası sırasıdır):

PARTİ                                       ADI-SOYADI                ÖĞRENİM        MESLEĞİ

Saadet Partisi                          Abdulmelik Yüceer      Orta                  Sosyal Medya Uzmanı

Bağımsız Türkiye Partisi        Orçun Baysal                Yüksek              Ziraat Mühendisi

Türkiye Kominist Partisi        Serhat Göktoğan          Yüksek             Mimar

Vatan Partisi                            Hakan Hulki Ortabaş   Yüksek             Gazetecilik

Cumhuriyet Halk Partisi        M. Ekrem Oran             Orta                  Matbaacı

Demokrat Parti                        Cihan Köseoğlu             Orta                  Tekstil

Milliyetçi Hareket Partisi      Mustafa Cenger            Yüksek              Turizm

Demokratik Sol Parti              Ufuk Cankaya               Orta                  Serbest

Bağımsız                                     Esen F. K. Vhiting       Yüksek             Çevre Uzmanı

Bağımsız                                     Alp Çatıkkaş                 Orta                  Serbest

 

ÇEŞME İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ GEÇİCİ ADAY LİSTESİ (Parti sıralaması 31 Mart oy pusulası sırasıdır):

PARTİ                                               TÜRÜ / ADI-SOYADI                     ÖĞRENİM        MESLEĞİ

Saadet Partisi                                  Asil 1 – Bayram Erol                         Yüksek              Emekli

Saadet Partisi                                  Asil 2 – M. İbrahim İntaş                  Orta                  Tezgahtar

Saadet Partisi                                  Asil 3 – A. Esin Saydam                    Yüksek             Reklam Ajansı

 

Bağımsız Türkiye Partisi                Asil 1 – Reyhan Öztürk                     Orta                 Ev Hanımı

 

Türkiye Kominist Partisi                Asil 1 – Osman Aycan                       Yüksek             Harita Teknikeri

Türkiye Kominist Partisi                Asil 2 – Kemal Keklik                        İlk                     İşçi

Türkiye Kominist Partisi                Asil 3 – Ersel Aldabak                       Yüksek             Avukat

Türkiye Kominist Partisi                Asil 4 – Saadet Tülek                         Yüksek             Emekli Polis

Türkiye Kominist Partisi                Asil 5 – Esen Göktoğan                     Yüksek              Emekli

Türkiye Kominist Partisi                Asil 6 – Özge Altunöz                        Yüksek              İşçi

Türkiye Kominist Partisi                Asil 7 – İsmail Şen                              Orta                  İşçi

Türkiye Kominist Partisi                Asil 8 – Hasret Kılıç                           Yüksek             İşçi

Türkiye Kominist Partisi                Asil 9 – Yiğitcan Çelikağ                    Yüksek             Mühendis

Türkiye Kominist Partisi                Asil 10 – D. Ceren Dertsiz                 Yüksek              İşçi

 

Vatan Partisi                                     Asil 1 – Rabianur Ağar                        Orta                 Öğrenci

Vatan Partisi                                     Asil 2 – Ünal Zehir                               Orta                 Öğrenci

 

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 1 – Fayika Öner                             Yüksek             Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 2 – Soner Varhan                          Orta                  Emlakçı

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 3 – S. Dolunay Onur                     Yüksek              Avukat

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 4 – Havva Evci                               Yüksek              Grafiker

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 5 – Vehbi Özen                               Orta                  Serbest

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 6 – Özay Dinç                                 Orta                  Turizmci

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 7 – Mehmet Aksu                           İlk                     Esnaf

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 8 – Ali Can                                      İlk                     Peyzaj

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 9 – Kazım Beyaz                             Orta                 Çiftçi

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 10 – S. Suna Tamer                        Yüksek            Emlakçı

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 11 – Şeniz İridere                            İlk                    Ev Hanımı

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 12 – Nurten Gezgin                        Yüksek            Mimar

Cumhuriyet Halk Partisi                Asil 13 – Simge Dura                             Orta                 Turizmci

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 1 – Zarife Büyüksomalı             Orta                 Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 2 – Ahmet Güler                        Yüksek            Derici

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 3 – Arif Çilek                              Yüksek             Esnaf

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 4 – Cem Deniz                            Orta                 Aşçı

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 5 – Necmettin Kılıçoğlu            İlk                    Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 6 – M. Murat Erdoğan              Yüksek            Emlakçı

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 7 – Ersin Kalkan                        Yüksek             Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 8 – E. Ferit Ergüler                   Orta                 Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 9 – Barış Karaoğlu                     Orta                 Esnaf

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 10 – İbrahim Tuz                       Yüksek             Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 11 – Suzan Çırağ                         Orta                 Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 12 – Zeki Akgün                         Yüksek            Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 13 – Ferhunde Attar                  Yüksek            Emekli

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 14 – Nureddin Çınar                   Orta                Serbest

Cumhuriyet Halk Partisi                Yedek 15 – Seçil Uğurlu                         Yüksek           Veteriner

Cumhuriyet Halk Partisi                Kontenjan 1 – Aybars Yıldırım             Yüksek           Mimar

Cumhuriyet Halk Partisi                Kontenjan 2 – Kağan Kılıç                     Yüksek           Mimar

 

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 1 – Alparslan Koparal                     Yüksek           Jeoloji Müh.

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 2 – Hasan Karataş                            Yüksek          Mimar

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 3 – N. Kemal Aydoğdu                    Orta               Madencilik

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 4 – Hüseyin Özen                             Yüksek          İşletmeci

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 5 – Kamil Ülgen                                İlk                  Esnaf

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 6 – Nurol Geçer                                İlk                  Kaptan

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 7 – Recep Çalı                                   Orta              Turizm-İşletme

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 8 – Gülsüm Tekin                            Yüksek          Rh. ve Ps. Dan.

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 9 – İlhami Kalyoncu                         Orta               Kreş Sahibi

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 10 – R. Onur Kök                              Yüksek          Lojistik

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 11 – Koray Kadagan                          Orta              Res. İşletmecisi

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 12 – S. Buğra Onur                            Yüksek          İşadamı

Milliyetçi Hareket Partisi              Asil 13 – Refik Özcan                                Orta               Emekli Polis

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 1 – Ramazan İleri                           Orta               Teknik Müdür

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 2 – Yıldırım Yaşar                         Yüksek            Emekli

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 3 – D. Selin Bukağılı                     Yüksek            Gazeteci

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 4 – Yalçın Polat                              Orta                 Serbest

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 5 – Şengün Savtak                         Yüksek             Em. Hemşire

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 6 – Mustafa Üstün                         Orta                 Sıhhi Tesisat

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 7 – Amaç Menengiç                        İlk                    Esnaf

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 8 – Yavuz Çatal                               Orta                Otomotiv

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 9 – Emrah Yakupoğlu                    Yüksek            Esnaf

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 10 – Şuayip Kavalcı                        Yüksek            Elektrik

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 11 – Nuri Bakırlı                              Orta                Esnaf

Milliyetçi Hareket Partisi              Yedek 12 – Ersan Güray                             Orta                Serbest

Milliyetçi Hareket Partisi              Kontenjan 1 – Galip Uluçam                     Yüksek            Yönetici

Milliyetçi Hareket Partisi              Kontenjan 2 – Yeşim Yüksel                     Orta                 Em. Bankacı

 

Halkların Demokratik Partisi      Asil 1 – Kader Kaya                                     Orta                  Serbest

Halkların Demokratik Partisi      Asil 2 – Ali Ecer                                           Orta                  İnşaat

Halkların Demokratik Partisi      Asil 3 – Şehriban Okcu                               İlk                     Ev Hanımı

 

Bağımsız                                            Asil – Gülay Güneş                                     Yüksek            Restoratör

Bağımsız                                            Asil – Gökçe Döşemeciler                         Yüksek            Y. Kim. Müh.

Bağımsız                                            Asil – Cemil Baysın                                     İlk                    Spor Hocası

Bağımsız                                            Asil – Mehmet Karakurt                            Orta                 Çiftçi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Spam Yorum Koruması *