Boyalık Beach’ten bayrama özel kampanya

Boyalık Beach’ten bayrama özel kampanya
  • 20.09.2015

Çeşme’de kaliteli hizmet anlayışla misafirlerine unutamayacakları tatil sunan Boyalık Beach Hotel, Kurban Bayramı’nın tüm coşkusunu da hazırladığı muhteşem eğlence programlarıyla 4 gün boyunca 309 liradan başlayan fiyatlarla yaşatacak. Her özel güne, ‘özel kampanyalarla’ tatilcilerin ilk tercihi olan Boyalık Beach Hotel, Kurban Bayramı süresince her güne bir organizasyon hazırladı.

Her güne bir konser
Bayramın birinci günü Şule ve Orkestrası’nın muhteşem canlı müzik performansıyla bayrama merhaba diyecek olan misafirler, ikinci günü Lütfu Tuna ve Orkestrası ile, üçüncü günü Malik ve Buse canlı performansı ve dördüncü günü ise özel Arp Dinletisi ile kulaklarının pasını silecek.

Çocuklar yine unutulmadı
Çocuklu ailelerin rahat bir tatil geçirmesi için her türlü alternatifi sunan Boyalık Beach Hotel, minikler için özel olarak hazırlanan parkurda eğitici, öğretici oyunlar ve mini diskosuyla eğlenceli anlar yaşatacak.

Eşsiz doğal ortam
Muhteşem Boyalık Koyu’na uzanan plajı ve odalarındaki harika deniz manzarasıyla misafirlerini hayran bırakan Boyalık Beach Çeşme’de, misafirler Türk ve dünya mutfaklarının seçkin örnekleriyle tanışma imkanı bulacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Spam Yorum Koruması *