Çeşme Rotary’den devlet hastanesi yararına gün batımı plaj partisi

Çeşme Rotary’den devlet hastanesi yararına gün batımı plaj partisi
  • 11.08.2015

7 Ağustos Cuma gecesi Rooms Otel Plajı’nda DJ Mehmet Tantürk’ün kabine geçtiği plaj partisi etkinliğiyle Çeşme Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi’ne 3 ünite daha alınması için kaynak yaratıldı.

MEVCUT KAPASİTE KIŞ AYLARI GEREKSİMİNİ BİLE KARŞILAMAYACAKTI

Çeşme Rotary Kulübü 2015-2014 Dönemi Başkanı Pınar Kırmızıoğlu bu etkinlikle Çeşmelileri aralarında görmekten ve Çeşme Devlet Hastanesi’ne katkıda bulunmaları nedeniyle mutlu olduklarını söyledi. Kırmızıoğlu, “Yeni binasına taşınan Çeşme Devlet Hastanesi 20 diyaliz makinasının Çeşme’nin kış aylarındaki gereksimini bile karşılayamacağı düşüncesiyle yeni 3 diyaliz ünitesi daha alınması için bu geceyi düzenledik. Böylelikle mevcut kapasiteye ek olarak, yılda 11 bin 232 saat çalışarak 2 bin 808 ek seans olanağı yaratılmış olacak” diye konuştu.

KURULUŞUMUZUN 25. YILINI YOĞUN PROJELERLE TAÇLANDIRIYORUZ

Uluslararası Rotary Vakfı kaynaklarının da bu projeye aktarılabilmesi için gerekli ön finansmanın, bu plaj partisinden elde edilen bağışlarla karşılandığını belirten Pınar Kırmızıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çeşme Rotary Kulübü olarak kuruluşumuzun 25. yılını yoğun projelerle taçlandırmak istedik. Bu amaçla Çeşme Devlet Hastanesi’ne 35 bin dolar değerinde üç adet Diyaliz Ünitesi bağışlanması için kolları sıvadık ve gereken parasal kaynağı yaratmak için bu etkinliği düzenledik. Gün Batımı Partisi adını verdiğimiz organizasyonda DJ Mehmet Tantürk misafirlere keyifli saatler yaşattı.”

SUCUK-EKMEK VE ŞARAP

Projeye bağış karşılığında sucuk-ekmek, şarap ve bol eğlence sunulduğu plaj partisinde, Çeşme Rotary Kulübü’nün diğer projelerinin de tanıtımı yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Spam Yorum Koruması *