Çeşme Yelken’e Federasyon Kupası

Çeşme Yelken’e Federasyon Kupası
  • 29.05.2015

Çeşme Yelken Kulübü’nün sporcuları Bodrum’da 6 gün boyunca süren 420-470 Federasyon Kupası’nda 420 branşında şampiyon oldu.

Bitez’de düzenlenen Federasyon Kupası’na aralarında Galatasaray, Fenerbahçe, Gökova, İstanbul Yelken ve Çeşme Yelken’in bulunduğu 5 kulüp 7 tekneyle katıldı. Oldukça çekişmeli geçen 9 yarış sonunda Çeşme Yelken Kulübü genel ve gençler klasmanında 1’inci ve 2’nci olurken kızlar kategorisinde ise 1’nci oldu.

Hiçbir başarı tesadüf değil

Yönetim olarak dereceye giren Leyla Şenocak, Aylin Tezol, Doruk Taneli ve Bora Kütük’ü tebrik ettiklerini belirten Çeşme Yelken Kulübü Başkanı Özlem Akdurak, yelken sporunun tüm branşlarında başarılı olmak için desteklerini sürdüreceklerini söyledi. Önce İzmir ve sonrasında Türkiye’de marka haline gelen Çeşme Yelken Kulübü’nün geçmişinde başarılı sporcular yetiştirme geleneğinin bulunduğunu ifade eden Akdurak, “Bugüne kadar pek çok başarılı sporcuya ev sahipliği yapan kulübümüz geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Yetenekli gençlerimiz oluşturduğumuz profesyonel kadromuzla çalışma fırsatı buluyor. Hiçbir başarının tesadüf olmadığını biliyor ve bu anlayışla yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

[Not a valid template]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Spam Yorum Koruması *