Mutlu beraberliklerin adresi Çeşme Marina..

Mutlu beraberliklerin adresi Çeşme Marina..
  • 08.08.2015

Gün geçmiyor ki Çeşme Marina’da farkındalık yaratan bir etkinlik olmasın.. Bu kez de marinada bir ilk gerçekleşti. Ebru Erkal ve Özdemir Özdemir çifti, 2013 yılından beri Çeşme Marina’da bağlı bulunan İdil isimli yelkenli teknelerinde hayatlarını birleştirdiler. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin nikah şahitliğini çocuklarının yapması törene gelen misafirler için sürpriz oldu.

MUTLULUKLARI DAİM OLSUN

Çeşme Marina Halkla İlişkiler ve Pazarlama Şefi Didem Denizeri, çiftin böyle bir etkinlik için kendilerine geldiklerinde, memnuniyetle kabul ettiklerini ve gereken organizasyonu gerçekleştirdiklerini söyledi. Denizeri, “Marina yönetimi olarak yeni çifti kutluyor ve mutluluklarının daim olmasını diliyoruz” diye konuştu.

BÜLENT ERSOY’UN NİKAHI DENİZ AÇILAN GULETTE KIYILMIŞTI

Bu nikah, marinada demirli bir teknede kıyılan ilk nikah olma özelliğinde olmasına karşın, bundan 8 yıl önce benzer bir nikah magazin basınında manşetleri süslemişti. Diva Bülent Ersoy 07.07.2007 tarihinde, saat 23:45’te Çeşme Limanı’ndan bir guletle ayrılmış ve denizde kıyılan nikahta Armağan Uzun’la hayatını birleştirmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Spam Yorum Koruması *